У Києві стане більше наземних переходів

У Києві планується суттєво збільшити кількість наземних переходів, щоб забезпечити безбар’єрність транспортної інфраструктури для пішоходів. Відповідний проект зареєстрований у Київській міській раді, за ініціативи Володимира Бондаренка, Ксенії Семенової, а також групи інших депутатів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Автори зареєстрованого проекту вважають, що повномасштабна війна зробила питання безбар’єрного середовища актуальнішим, бо до Києва повертаються військові, що отримали травми, інвалідність та інші поранення. Доступність міста необхідно зробити нормою.

Підземні переходи для пішоходів є бар’єром для людей з інвалідністю, похилих осіб, людей з дитячими візками, або інших маломобільних груп. В той же час, наземні переходи в таких випадках зручніші. Тож їх планується додати до міських вулиць.

Фото: Київрада

Щоб збільшити кількість наземних переходів, планується модернізувати перехрестя, реконструювати, побудувати, або відремонтувати світлофорні комплекси, і т.д. Депутати підкреслили, що всім мешканцям та гостям міста необхідно забезпечити доступ до транспорту та інших об’єктів столиці. У плануванні Києва влада переймає європейський досвід.

Зокрема, проект цього рішення передбачає, що підземні переходи будуть дублюватись наземними, щоб людина могла обрати, як перетнути вулицю, в залежності від того, в який спосіб це зробити зручніше.

Нагадаємо, що у Києві також планується реконструювати застарілі мікрорайони. А ще в додатку “Дія” почалось опитування щодо меморіалу “Батьківщина-Мати”. Герб на його щиті можуть залишити, прибрати, або замінити на тризуб.

Читайте більше новин від kashtan.media на сторінках у соцмережах. Зокрема ми публікуємо всі матеріали у Twitter.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору