Вступ до магістратури: в Україні почали приймати заяви

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що вже розпочався період подання заяв на вступ до магістратури в українські заклади вищої освіти, що триватиме до 21 серпня, 18:00.

Як подати заяву на вступ до магістратури

Прийом здійснюється на офіційному сайті ЄДЕБО, в єдиному кабінеті вступника: vstup.edbo.gov.ua. Щоб зареєструватись, потрібно заповнити основні дані, а також підтягнути інформацію про диплом бакалавра та результати тесту ЄВІ.

Якщо кабінет вже зареєстрований, потрібно авторізуватись за поштою та паролем. В кабінеті також треба вказати номер телефону та завантажити якісну фотографію. У розділі “Подача заяв на вступ” можна знайти пропозицію, що цікавіть (конкретний ВНЗ та спеціальність), та здійснити подачу.

У процесі варто вказати, чи здобували ступінь магістра раніше, та завантажити окрім результатів тесту мотиваційний лист.

У Міністерстві зазначають, що рекомендації на бюджет будуть оприлюднені до 26 серпня, а на контракт — до 30 серпня включно.

Нагадаємо, що раніше журналісти Kashtan Media розповідали, як перевірити документи про освіту в реєстрі. Читайте більше корисних матеріалів та новин у нашому телеграм-каналі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору