ТОП-5 переваг співпраці з Амазон для українського бізнесу

Товари українського виробництва мають великі перспективи на міжнародному ринку. Особливо коли стосується найпопулярнішого в США та багатьох інших країнах майданчику Amazon. Для вітчизняних бізнесменів, доставка на склад Амазон може відкрити нові перспективи. Про ТОП-5 переваг такого кроку ми вирішили розповісти детальніше.

Розширення клієнтської бази на міжнародному ринку

Фото: Daniel Holland

Враховуючи масштаби Amazon, робота цьому унікальному майданчику дозволяє суттєво збільшити потенційну аудиторію. Мільйони покупців можуть звернути увагу на вашу продукцію, що суттєво впливає на доходи та популярність навіть невеликого бренду.

Якщо бізнес вже представлений в Україні, іноземні сервіси можуть використовуватись як додаткове джерело продажів. А для деяких продавців, цей спосіб роботи може стати основним.

Якісні системи просування товарів на Амазон

Фото: Christian Wiediger

До попереднього пункту можна додати перевагу вбудованих можливостей «Амазону». Товари проходять професійну модерацію та потрапляють у каталоги сайту. Для реклами використовуються внутрішні інструменти компанії, а також соціальні мережі. Для початківців це гарний поштовх, щоб почати стрімке просування.

Низька конкуренція серед українських продавців

Фото: Adrian Sulyok

Оскільки майданчик в основному працює з американським ринком і представлений лише в деяких країнах Європи, український бізнес зустрічається на ньому скоріше як виключення, і масово ще не зайшов.

Це говорить про низький рівень конкуренції серед вітчизняних товарів, що автоматично збільшує цінність кожного представника України.

Зацікавленість світу в української продукції

Фото: Rupixen

«Амазон» відомий своєю різноманітністю, тому продавати там можна майже що завгодно. Але, іноземні покупці часто цікавляться унікальними національними товарами, серед яких сувенірна продукція, розписаний посуд, вишиванки, цінні хенд-мейд вироби, і не тільки. Популярність можуть здобути й інші категорії.

Проста доставка з України завдяки сервісу Fastdelivery

Фото: Claudio Schwarz

Через відсутність офіційного представництва Amazon, співпрацю з цим сервісом можна налагодити через Fast Delivery, що спеціалізується на доставці товарів з України на іноземні склади.

В якості переваг можна виділити наступні послуги та особливості Fast Delivery:

  • наявність безкоштовних консультацій для детального обговорення процесів;
  • вигідні ціни та розрахунок вартості за зрозумілою системою;
  • налагоджені схеми роботи, зв’язок зі складами та перевізниками;
  • простий процес оформлення та швидкість перевезення;
  • супровід і розуміння професійних фахівців на законодавчих та інших нюансах.

Компанія додатково пропонує послуги доставки з інших країн, роботу з вантажами і документами. Більшість замовлень можна здійснити на сайті, або зателефонувавши менеджеру.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору