12 тролейбус у Києві: «Васильківська» — Центральний вокзал

Одним з популярних наземних маршрутів, що з’єднує Голосіївський район з центром столиці, є 12 тролейбус у Києві. Він курсує між Залізничним вокзалом і декількома станціями метро. Каштан Медіа вирішили розповісти про його розклад та зупинки детальніше.

Актуальний маршрут і схема руху

Зображення: Київпастранс

Кінцева знаходиться поруч зі ст.м. «Васильківська» (синя, Оболонсько-Теремківська гілка), на вулиці з тією ж назвою. №12 прямує по вул. Михайла Максимовича, повз Охтирський провулок, і далі по Степана Рудницького (назва змінюється).

На кільці в районі Смолича, повертає на вул. Героїв Маріуполя, і ще на одному кільцевому перехресті повертає на Василя Касіяна та виїжджає в районі станції метро «Іподром» на проспект Глушкова.

Проспектом прямує повз ст.м. «Виставковий центр», кінотеатр «Загреб», Голосіївський парк, Стельмаха, станції метро «Голосіївська» та «Деміївська».

У районі Деміївської площі та ринку, виїжджає на Либідську площу та до ст.м. «Либідська». Звідти, вулицею Велика Васильківська їде повз ст.м. «Палац Україна», Євгена Коновальця, Лабораторну, Ділову, НСК «Олімпійський».

Далі повертає на Саксаганського, проїжджає Скоропадського, і вулицею Симона Петлюри доїжджає до вокзалу Центральний. Загальна відстань шляху — більше 18 кілометрів.

У зворотній бік їде майже аналогічно, але іншими, паралельними вулицями. Зокрема, Жилянською та Антоновича в центрі. А на кінцевої розгортається через Козацьку і Академіка Книшова.

12 тролейбус у Києві: розклад руху

Якщо не рахувати виїзди з депо (на скріншотах синім кольором), регулярні ранкові рейси починають ходити о 6:15 з вокзалу, і на 5 хвилин пізніше в зворотній бік у робочі дні. Вечірні рейси — о 22:20 та 21:10 відповідно.

Інтервал може відрізнятися протягом дня, а в середньому становить 20 хвилин. Шлях між кінцевими займає більше години. Приблизно 1г. 10 або 1г. 20 хвилин.

Оплата проїзду

Фото: Марина Ши

Нагадуємо, що це муніципальний транспорт, у якому діє тариф 8 гривень за одну поїздку. При цьому оплата здійснюється за допомогою заздалегідь придбаного одноразового квитка, або електронних сервісів, Kyiv Smart, «Карт киянина».

Раніше ми вже детально розповідали про декілька інших маршрутів. Зокрема — про автобуси 50, 56 і 57. Інформацію про інший транспорт можна також знайти на нашому сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору