Київ

25 автобус Київ: зручний маршрут між Відрадним та Печерськом

У Києві діє відносно новий автобусний маршрут, що з’єднує Солом’янський та Печерський райони столиці. Автори kashtan.media вирішили розповісти читачам, де саме можна зустріти 25 автобус в місті Київ, як виглядає схема його руху, та за яким розкладом він їздить.

25 автобус в місті Київ: карта маршруту

Джерело мапи: Київпастранс

№25 виїжджає з району залізничної станції «Волинський». Їде вулицею Новопольова, та повертає спочатку на Суздальську, а потім на Відрадний проспект, на перетині з бульваром Вацлава Гавела. Там проїжджає зупинки на вул. Героїв Севастополя, Чернишевського, Августина Волошина, через Гарматну потрапляє на Борщагівську, та потрапляє на Вадима Гетьмана.

Чоколівським бульваром, через площу Космонавтів, доїжджає до Солом’янської площі на Повітрофловському проспекті, та продовжує рухатись по пр. Валерія Лобановського. Далі слідує Протасовим Яром в бік центру. Зустрічаються зупинки на вул. Докучаєвська, Миколи Грінченка, Казимира Малевича, Івана Федорова, де 25й повертає на Антоновича, а потім на Євгена Коновальця.

Вулицею Генерала Алмазова перетинає бульв. Лесі Українки, в районі ст. м. «Печерська», Сирецько-Печерської гілки, та доїжджає до заводу «Арсенал», Арсенальної площі, та станції метро «Арсенальна», Святошинсько-Броварської лінії. Потім Лаврською вулицею їде вздовж Парку Вічної Слави, Києво-Печерської лаври, та зупиняється поруч з Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.

Зворотній маршрут приблизно такий самий, з невеликими відмінностями, а саме з проїздом вулицями Велика Васильківська та Миколи Голего. Весь шлях займає майже 20 кілометрів.

25 автобус в місті Київ: розклад руху

Згідно з даними КП «Київпастранс», перший рейс з обох боків виходить о 6:00 ранку. Кожен наступний протягом дня приїжджає в середньому за півгодини. Детальний графік можна подивитись на прикріплених зображеннях.

Вечірні рейси відправляються о 22:10 в бік центру та о 22:20 в бік Відрадного відповідно. Між кінцевими можна проїхати трохи більше, ніж за годину.

Повітряна тривога та вартість проїзду

Фото: YouTube

Важливо пам’ятати, що під час повітряної тривоги, комунальний громадський транспорт не курсує та зупиняється, доки тривогу не буде скасовано. Тож, діючий розклад може суттєво відрізнятись від реального, оскільки треба враховувати можливі тривалі зупинки.

Проїзд коштує 8 гривень, але розплатитись готівкою не можна. Потрібно придбати QR-квиток в електронних терміналах, або в додатку «Київ Цифровий». Альтернативою може стати карта Kyiv Smart Kard та «Картка киянина».

Нагадаємо, що минулого разу ми публікували детальну інформацію про автобусний маршрут №45. Читайте нас у Telegram, щоб не пропускати корисні матеріали.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *