45 автобус в Києві: між Позняками та Старою Дарницею

Метрополітен з’єднує лівобережні житлові масиви тільки з правим берегом, тому 45 автобус в Києві доволі популярний у мешканців цих районів. Автори kashtan.media вирішили детальніше розповісти про його роботу.

Схема маршруту

Зображення: Київпастранс

Це суто лівобережний маршрут, який з’єднує район Осокорків та Позняків зі Старою Дарницею. Кінцева зупинка з одного боку — вул. Петра Григоренка, між 7-м та 9-м мікрорайонами житлового масиву Осокорки.

Далі №45 їде поруч зі станцією метро «Позняки», повз вулиці Мишуги, Лариси Руденко, вул. Вишняківська, Вирлицька, Ревуцького. Проїжджає проспект Миколи Бажана, станцію метро «Харківська», та позняківськими мікрорайонами вивертає до Харківського шосе, яким їде далі.

Фото: 2gis

Тут зустрічається Міська лікарня №1, Дитяча поліклініка №2, вулиці Абая Кунанбаєва, Тростянецька, Сімферопольська, Новодарницька, Привокзальна. Переїжджає Дарницьке шосе та залізницю, а потім, проїхавши бульвар Ярослава Гашека та Податкову інспекцію, опиняється на Дарницької площі.

Звідти їде проспектом Миру та Бульваром Верховної ради, Червоноткацькою та вул. Бажова, та нарешті приїжджає до станції метро «Дарниця», де знаходиться друга кінцева. Зворотній шлях такий самий. Загальна відстань — 15 кілометрів.

45 автобус в Києві: графік роботи

Перший рейс з боку Петра Григоренка виходить у 6:00 ранку, а зі ст.м. «Дарниця» на 15 хвилин пізніше. При цьому є більш ранній, який виїжджає у 5:52, однак не з кінцевої, а від податкової інспекції.

Весь маршрут між кінцевими займає приблизно 50 хвилин. А інтервал руху протягом дня становить приблизно 35-40 хвилин. Детальніше можна подивитись на графіку від «Київпастрансу».

Останні вечірні рейси за графіком виїжджають о 21:10 з «Дарниці» та в 21:30 з Позняків.

Повітряна тривога

Фото: traffic od ua

Важливо додати, що в разі оголошення повітряної тривоги, муніципальний транспорт зупиняється, тому графік руху може бути порушений. Слідкуйте за оголошеннями. Якщо тривога діє — 45й теж не курсує до її скасування.

Оплата проїзду

Фото: 2Gis

Зараз стандартна вартість проїзду складає 8 гривень з людини. Потрібно прислонити до валідатора картку киянина, Kyiv smart card чи одноразовий QR-квіток. Також зараз активно впроваджують оплату банківськими картами.

Нагадаємо, що минулого разу ми детально розповідали про 56 автобус. Більше цікавих матеріалів від kashtan.media у нас в телеграмі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору