21 автобус у місті Київ: Троєщина — Почайна

Для мікрорайонів на Троєщині, наземний транспорт поки залишається основним. 21 автобус у місті Київ є одним з найзручніших способів дістатися правого берега. Kashtan.media підготували для читачів корисну інформацію про цей маршрут.

Актуальна схема руху

Зображення: Київпастранс

Кінцева зупинка на Троєщині розташована поруч з вул. Милославською. Звідти №21 прямує по вулиці Оноре де Бальзака, проїжджаючи повз весь житловий масив. Зокрема, це зупинки на вул. Олександри Екстер, Костянтина Данькевича, Сержа Лифаря, Беретті, Архітектора Ніколаєва.

Фото: Depeche Mode

Між 2-м і 3-м мікрорайонами, повертає на Каштанова. Через Універсам і вулицю Закревського виїжджає на пр-т Романа Шухевича, яким прямує до Північного мосту. Після зупинки на Героїв Сталінграда, їде проспектом Степана Бандери, а в районі Богатирській вулиці спускається до станції метро «Почайна». Це інша кінцева.

Фото: Depeche Mode

У зворотній бік, 21й прямує аналогічним маршрутом. Відстань усього шляху в один бік складає трохи більше 12 кілометрів.

21 автобус у місті Київ: розклад рейсів

Фото: Oleg Barannik

Ранкові рейси в робочі дні починають виїжджати з Милославської о 5:45, а зі ст.м. «Почайна» — о 6:20. Вечірні — о 22:30 та 23:05 відповідно. Протягом дня, інтервал складає близько 15 хв. Щоб доїхати між кінцевими, може знадобитись від півгодини часу. В середньому це 40 хвилин, але, іноді довше.

У вихідні та на свята, графік трохи змінюється. Зокрема, середній інтервал збільшується до 25 хв. Початок і кінець роботи також зміщується. Детальніше представлено в розкладі:

Оплата проїзду, метро і трамваї

Фото: Oleg

Вартість поїздки на автобусному маршруті складає 8 гривень. Щоб здійснити оплату, необхідно скористатись QR-квитком або Kyiv Smart. Також працюють платежі картами киянина та банківськими картками. Розрахунок готівкою в муніципальному транспорті не здійснюється.

Фото: Олег Завалко

Єдиною станцією метро, що зустрічається, є вже згадана «Почайна». Це Оболонсько-Теремківська гілка (синя). На лівому березі є зупинки неподалік від швидкісного трамваю. Зокрема, це ст. «Романа Шухевича».

Нагадаємо, що на нашому сайті вже є публікації щодо багатьох інших маршрутів. Це в тому числі №109 та новий №111, що їздить нещодавно відкритим Подільсько-Воскресенським переходом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору