Засоби безпеки для квартири: як захистити домівку

Безпека квартири цікавить кожного. Щоб гарантувати безпеку, потрібен комплексний підхід. Вас обов’язково знадобляться професійні засоби та спеціальне обладнання.

Що потрібно зробити першим чином?

Безпека у квартирі починається з дверей. Тому встановлення надійних замків на дверях та вікнах є першим кроком у забезпеченні захисту вашої квартири. Рекомендується використовувати сучасні циліндрові замки або електронні замки. Вони є найбільш ефективним засобом захисту, тому що такий замок неможливо зламати зовні – він не має замкової щілини.

Додаткові запобіжні пристрої, такі як дверні ланцюги та ригеля, можуть забезпечити додатковий рівень безпеки, запобігаючи несанкціонованому входу в вашу квартиру.

Також радимо звернути увагу на відеодзвінок. Це аналог відеодомофону, який можна встановити на дверях у квартиру навіть у багатоквартирному будинку. Відеодзвінок дозволяє завжди бачити тих, хто стоїть під дверима. Маючи такий пристрій, ви навіть зможете бачити гостей віддалено, через спеціальну програму на смартфоні.

Чи потрібні сигналізації та відеоспостереження?

Фото: Josh Shaw

Встановлення системи сигналізації рекомендовано, бо така техніка може сповістити вас про намагання вторгнення або інші небезпечні ситуації. Сучасні системи сигналізації можуть бути підключені до мобільних додатків, що дозволяє отримувати сповіщення про стан безпеки вашої квартири навіть під час відсутності. Сигналізація може бути корисною, якщо вас часто немає вдома. Вона дозволить спостерігати за ситуацією у вашу відсутність. 

Щоб забезпечити найвищий рівень захисту, можна під’єднати сигналізацію до пункту в охоронній фірмі. У такому разі під час спрацювання сигналізації, інформація про небезпеку надходить не тільки власнику квартири, а й охоронній компанії. У разі необхідності на місце одразу їде оперативна група.

Відеоспостереження потрібно не завжди. Зазвичай камери ставлять ті люди, вдома в яких часто бувають сторонні. 

Встановлення камер відеоспостереження може допомогти вам відслідковувати події в середині та навколо вашої квартири. Ви можете вибрати зовнішні камери для спостереження за входом та навколишньою територією або внутрішні камери для спостереження усередині приміщення.

Додаткові засоби безпеки

Небезпека для квартири – це не тільки грабіжники та крадії. Це також пожежа, викид газу та води. Тому важливо встановити додаткові детектори безпеки. 

Встановлення датчиків витоку газу та диму може вчасно попередити вас про потенційно небезпечні ситуації, такі як витік газу або пожежа. Це дасть вам змогу прийняти необхідні заходи для вашої безпеки та безпеки вашого житла.

Все необхідне для забезпечення системи безпеки вдома можна придбати на сторінках магазину Ohrana.ua. Магазин продає лише якісні товари від відомих виробників. На його сторінках можна знайти все для безпеки дома, офісу чи підприємства.

І порада наостанок. Побудова дружніх стосунків з вашими сусідами та участь в асоціації мешканців може допомогти створити спільну зону безпеки для вашого будинку. Тож підтримуйте гарні стосунки з сусідами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору