Новини

Зі звільненою Балаклією відновили залізничне сполучення

Між містом Харків та нещодавно звільненим містом Балаклія, 15 вересня було відновлено залізничне сполучення. Про це на своїх сторінках повідомила прес-служба “Укрзалізниці”. Перший же рейс на Балаклію зібрав повний вагон пасажирів.

Повідомляється, що рейс за напрямком “Харків – Балаклія” буде ходити щодня. Поїзд №6403/6402 їздитиме з Харкова о 7:00 ранку, та прибуватиме в Балаклію о 8:55. В зворотній бік вирушатиме о 9:15 та прибуватиме об 11:10 відповідно.

Також буде курсувати денний поїзд №6407/6404. Він відправляється з Харкова о 15:50, а вже о 17:40 буде у Балаклії. В зворотній бік цей поїзд їде о 18:00 та прибуває о 19:55.

Повідомляється, що зупинки робляться на станціях Основа, Жихор, Зміїв, Занки та Шебелинка. В якості транспорту курсує рейковий автобус. Для відновлення сполучення, спеціалістам довелось відновлювати міст, контактні мережі та колії, які були пошкоджені в багатьох місцях.

Вартість проїзду між містами становить 29 гривень. Можно придбати квитки в касах, або заплатити просто під час проїзду провідникам.

Перший поїзд вже відправився, і зібрав повний вагон пасажирів, що їдуть у звільнене місто. В “Укрзалізниці” підкреслили, що вже уявляють перші рейси до Донецька й Сімферополя.

Нагадаємо, що про звільнення Балаклії ми днями розповідали. Більше цікавих новин читайте на facebook-сторінці kashtan.media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *