Новини

ЗСУ звільнили Балаклію та в цілому понад 1000 км²

Починаючи з 1 вересня, Збройні сили України звільнили понад тисячу квадратних кілометрів української території від ворога. Це десятки населених пунктів, які до цього перебували під російською окупацією. Про це в своєму зверненні розповів Президент України Володимир Зеленський.

Своє щоденне звернення Президент почав з висловлювання співчуття у зв’язку зі смертю королеви Єлизавети II. Також він подякував Сполученим Штатам Америки та Європейським країнам за новий пакет допомоги.

Володимир Зеленський наголосив, що з 1 вересня, ЗСУ звільнили більше 1000 км² від загарбників. Взято під контроль десятки населених пунктів. Президент подякував армії, розвідникам, спецслужбовцям за кожен український прапор, який встановлено цими днями.

Також стало відомо, що було звільнено місто Балаклія на Харківщині. Відповідне відео встановлення українського прапору оприлюднив Андрій Білецький. Звільнення українських територій від російських окупантів продовжується.

Нагадаємо, що статистика ворожих втрат вже перебільшила 50,000 осіб загиблими. Більше важливих новин можна знайти на нашої Facebook-сторінці. Підпишіться, щоб нічого не пропустити.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *