Новини

Звільнено майже 6,000 км² та більше 300 населених пунктів

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр розповіла про успіхи Збройних сил України під час контрнаступу, який триває вже кілька днів. За її даними, було звільнено майже 6 тисяч квадратних кілометрів. При цьому на Харківщині підтверджено 3800 кв. км та більше 300 населених пунктів.

На початку вересня, ЗСУ почали масований контрнаступ на окуповані росіянами території Харківщини, Херсонщини, Луганщини та інших областей. Контрнаступ просувається швидкими темпами. Українські військові звільнили кілька крупних міст, включно з Балаклією, Ізюмом, Куп’янськом.

Весь південний схід Харківської області був звільнений від російських загарбників. Вчора Ганна Маляр повідомила про майже 6 тисяч квадратних кілометрів відвойованої території.

Сьогодні, на брифінгу, заступниця Міністра оборони України сказала, що тільки з 6 вересня на Харківщині підтверджено звільнення 3800 км², з урахуванням стабілізаційних заходів. Хоча насправді території майже вдвічі більше. Скоро будуть більш точні дані. Звільнено більше 300 населених пунктів, в яких проживає більше 150 тисяч людей.

В ефірі загальнонаціонального телемарафону, Ганна Маляр додала без подробиць, що контрнаступ продовжується, а його метою зараз є повне звільнення Харківської області.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про вихід ЗСУ до адміністративного кордону та про знеструмлення областей через російські обстріли. Читайте більше новин від kashtan.media на нашому Facebook.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *