Кияни збирають підписи за відновлення руху маршрутки №411

На сайті Київської міської ради триває збір підписів під петицією №12520, щодо відновлення руху маршрутного таксі №411 у Києві. Станом на зараз, 411 маршрутка не курсує.

Петицію зареєструвала Тетяна Григорівна Спасіченко. За її словами, цей транспорт, що з’єднував центр столиці з житловим масивом Борщагівка, був дуже зручним. Доїхати можна було за мінімальний час. Маршрутка користувалась великим попитом.

Скріншот із сайту Київради

Нагадаємо, що маршрут виїжджав з Еспланадної вулиці, від Палацу Спорту й ТРЦ «Gulliver». Кінцева зупинка знаходилась поруч із входом на станцію метро «Палац Спорту».

Далі №411 проїжджав вулицями Саксаганського, Берестейським проспектом, після цирку та ТЦ «Україна», не доїжджаючи Центрального Палацу урочистих подій, повертав на вул. Борщагівську та їхав проспектом Любомира Гузара, Леся Курбаса, та приїжджав на вулицю Симиренка.

Зазначимо, що до цього, в Києві скасували рух маршрутного таксі №429, який теж з’єднував Борщагівку з центром. 411 маршрутка ще тривалий час продовжувала курсувати, але, нещодавно перестала їздити й вона.

Петицію було зареєстровано 11 вересня 2023 року. Станом на зараз, зібрали 572 підписи з 6000, необхідних для її розгляду. До кінця збору залишилось 50 днів.

Нагадаємо, що нещодавно ми детально розповідали про станцію метро «Університет» у Києві. Підпишіться на наш Facebook, де можна залишати коментарі на будь-які публікації та першими бачити оновлення на сайті.

2 думки про “Кияни збирають підписи за відновлення руху маршрутки №411”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору