Статистика ворожих втрат: у окупантів вже 20,000 осіб загиблими

Статистика ворожих втрат оновилась. Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що російські окупанти орієнтовно втратили загиблими вже 20,000 осіб. Поранених набагато більше. Також оприлюднені дані щодо техніки, яку втратив ворог.

Згідно з наявною інформацією, у російській армії більше немає 756 танків. Також вони залишились без 1976 бойових машин. До ворожих втрат відносять 4 пускові установки, 1443 автівки, 122 РСЗВ, 366 артилерійських систем, 66 засобів ППО та 76 цистерн ПММ.

Також збито 144 ворожих гелікоптера, 163 літака та 135 БПЛА. Ворог втратив 25 одиниць спеціальної техніки. Затоплено 8 кораблів/катерів. Цей список поповнився флагманським крейсером «Москва», який був підбитий та затонув у Чорному морі.

У порівнянні з попереднім днем, статистика ворожих втрат станом на ранок 15 квітня 2022 року виглядає так:

Тільки за день додалось приблизно 100 осіб офіцерського та рядового складу, 3 танка, 3 літака, 1 БПЛА, великий корабель, 2 засоби ППО, і не тільки.

Втрати у війні проти України для армії росії стали рекордними ще на початку повномасштабного вторгнення. А наведені вище цифри — це дані з 24 лютого по 15 квітня. Тобто стільки росія втратила за 50 днів, хоча це набагато більше, ніж у чеченських кампаніях, та більше, ніж СРСР втратив за роки в Афганістані.

Підрахунок не точний, оскільки його ускладнює інтенсивність бойових дій. Військові скептично ставляться до оцінок, тому реальні втрати окупантів можуть бути у рази більшими.

Нагадаємо, що Київ досі під загрозою. Повертатись до столиці зарано, бо агресор погрожує нарощуванням обстрілів. Також не виключається ймовірність другої спроби захоплення міста, не дивлячись на відступ ворога з Київській області. Війна ще триває, тому ще не час святкувати перемогу.

Слідкувати за оновленнями зручніше, якщо підписатись на Kashtan Media у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору