Новини

У Києві проходить виставка до річниці Незалежності України, – ФОТО

Ганна Старостенко, заступниця голови Київської міської державної адміністрації, повідомляє про відкриття виставки в столиці на честь 32 років Незалежності України. У масштабній експозиції зібрано 32 арт-об’єкти, а також колекцію марок та монет.

Монети передані Національним банком України. Також зібрані експонати з музеїв та приватних колекцій. Деякі з робіт не виставлялись раніше. Національний оператор поштового зв’язку надав марки для виставки. Кожна робота розповідає про історичні події, що відбувались в Україні.

Цим проєктом ми започатковуємо низку заходів із відзначення 32-ї річниці Незалежності України. Ми згадуємо усі виклики, досягнення, перемоги за останні 32 роки. Багато з цих подій відбулися у столиці і зіграли важливу роль у нашій історії. Тому надзвичайно приємно, що саме Музей історії міста Києва проводить цей мистецький проєкт

Ганна Старостенко

Виставка проходить з 9 серпня до 5 листопада 2023 року, в Музеї історії Києва. Час роботи каси — з 12:00 до 18:30. Відвідування можливе у режимі середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

Нагадаємо, що раніше Kashtan Media розповідали про новий сквер, що з’явиться на Оболоні. Не пропускайте нові публікації — підпишіться на наш телеграм-канал.

Нестеренко Олексій

Журналіст, засновник та головний редактор інтернет-видання Kashtan Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *