Одним з найкращих та найпопулярніших ВНЗ України, є Київський міжнародний університет. Журналісти Kashtan Media вирішили детальніше розповісти про його історію та переваги навчання.
Історія заснування та розвитку КиМУ
Засновником навчального закладу став Хачатур Володимирович Хачатурян, який нині є президентом Університету. Його головною ідеєю була підготовка українських дипломатів. Після здобуття незалежності України, це питання було доволі гострим, тому провідні політики держави підтримали такий крок.
Датою заснування закладу вважається 1994 рік. Все починалось зі створення Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що називався «Knowledge» (у перекладі «Знання»). У Центрі застосовувався унікальний та дуже ефективний метод навчання іноземним мовам, розроблений професором Хачатуряном. Метод інтенсиву.
Згодом, заклад був визнаний Міністерством освіти і науки як Міжнародний інститут лінгвістики і права, став вищим та отримав право на освітню діяльність. Через деякий час, МІЛП було перетворено на Київський міжнародний університет.
Ліцей та коледж при університеті
На базі Київського міжнародного університету, в 2009 році був відкритий Ліцей, в якому здійснюється профільна підготовка старшокласників. Ліцей передбачає навчання з 5 по 11 клас та отримання середньої освіти.
У 2011 році, відкрився Фаховий коледж, в якому готують молодших бакалаврів багатьох професій.
Інститути та факультети КиМУ
Структура ВНЗ складається з 6 інститутів. А саме:
- лінгвістики та психології;
- журналістики, кіно і телебачення;
- міжнародних відносин;
- театрального та музичного мистецтва;
- будівництва та архітектури;
- медичний;
- юридичний.
В університеті є 5 факультетів:
- інформаційних технологій;
- фармацевтичний;
- стоматологічний;
- економічний;
- будівництва та архітектури.
Освітній процес поділяється на 19 кафедр, серед яких кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, сценічного мистецтва, соціальних комунікацій та аудіовізуального мистецтва, музичного мистецтва, загальної медицини, міжнародних відносин та туризму, і не тільки.
Переваги навчання в Київському міжнародному університеті
Одним з головних пріоритетів КиМУ залишається вивчення іноземних мов. Навчальний процес при цьому здійснюється двома мовами — українською та англійською.
Університет активно співпрацює з іноземними закладами, бере участь у міжнародних програмах (зокрема Європейського союзу).
Окрім цього, передбачається активне студентське життя, участь в українських, міжнародних та внутрішніх конкурсах, у профільних програмах. Наприклад, студенти випускають телевізійну програму «Студентський квіток» та газету «Постскриптум Плюс», створюють нові постановки на сцені, спектаклі тощо.
Це єдиний в Україні вищий навчальний заклад, в якому викладається «Університетська освіта». Це курс, метою якого є ознайомлення всіх студентів з історією людства, зі світовими культурами, з відомими особистостями та важливими подіями інших епох. Також курс передбачає виховання патріотизму та ознайомлення з цінностями національної культури.
КиМУ має матеріально-технічну базу у вигляді сучасної, реконструйованої будівлі. Загальна площа корпусів — 30,7 км².
Є власний гуртожиток, а також спеціалізовані кабінети, серед яких театри, студія звукозапису, клініка та стоматологічна лабораторія, комп’ютерні та музичні класи, акторські майстерні, хореографічні зали, телестудії та радіостудії, спортзал, велика бібліотека, читальна зала, і не тільки.
Контактна інформація
Зв’язатись з адміністрацією, дізнатись подробиці щодо вступу або краще ознайомитись зі структурою університету, можна на офіційному сайті — kymu.edu.ua.
Телефони для консультацій: +380935940304, 0445930304, 0975940304. Електронна пошта — info@kymu.edu.ua.
Де знаходиться Київський міжнародний університет і як до нього дістатись
Будівля КиМУ розташована в місті Київ, на вулиці Львівська, 49, у Святошинському районі, поруч зі школою №140. Найближча станція метро — «Житомирська». Неподалік знаходиться Кільцева дорога, проспект Перемоги (Берестейський), а також вулиця Верховинна.
З наземного транспорту можна доїхати на тролейбусах 7, 36А, 39, автобусах 23, 56, 57, 37,37А, а також на маршрутках 189, 188, 401, 408, і не тільки.
Нагадаємо, що раніше ми розповідали про Реєстр освітніх документів, який може знадобитись для абітурієнтів.
Щоб не пропускати нові матеріали, підпишіться на Facebook-сторінку видання Kashtan Media та залишайте свої коментарі під публікаціями.