Прес-служба КП «Київський метрополітен» повідомляє про збільшення травматичних випадків серед пасажирів столичної підземки. Наголошується, що лише за цей квартал налічується 14 випадків травмування в метро. Якщо порівняти, в минулому році їх було 9.
Відомо, що більшість інцидентів, а саме 10 із 14, пов’язані з необережним користуванням ескалатором. Ще один випадок стався на платформі, а інші 3 — на сходах.
Підкреслюється, що головною причиною цього є власна необережність пасажирів та недотримання основних правил. Наприклад, почастішали аварійні зупинки ескалаторів, які стаються через потрапляння речей. Також певна небезпека є для дітей.
«Київський метрополітен» наголошує на важливості дотримування простих правил особистої безпеки. Треба уважно пильнувати за дітьми, а також притримувати двері. Якщо особисті речі впали на колію — не можна доставати їх самостійно. Треба звернутись до чергового станції.
Метро є місцем з підвищеним рівнем небезпеки. Під час поїздки на ескалаторі, треба дотримуватись наступних правил:
- не бігати сходами під час руху;
- не сидіти на сходах;
- підтримувати довгий одяг;
- триматись за поручні;
- не перетинати обмежувальні лінії.
Згадані лінії, за які не можна заступати, позначені на сходах жовтим кольором. Найчастіше, травмування відбувається саме між рухомою та нерухомою частинами ескалатора.
Нагадаємо, що раніше в рубриці «Допомагатор» ми детально розповідали, що потрібно робити в разі падіння на рейки в метрополітені. Обов’язково ознайомтеся з основними застереженнями та заборонами.
Наприклад, заборонено в подібному випадку намагатись залізти на платформу чи допомагати зробити це іншим. Знаючи алгоритм дій, можна запобігти травмуванню та небезпеці.
Підпишіться на телеграм Kashtan Media. Там швидко з’являються анонси матеріалів, що публікуються на сайті. Також на каналі можна залишати свої коментарі та реакції.