Замовити таксі в Києві: служба з найдешевшим тарифом

Таксі 808 Київ — зручна та відповідальна служба перевезень у столиці та Київській області. Клієнтам пропонується оперативність, кваліфіковані водії, найкоротші маршрути та приємні ціни. Окрім цього, є ще декілька важливих переваг та послуг, що є причинами замовити таксі в Києві саме від цієї компанії.

Комфортні та надійні машини

В наявності є власний автопарк, що повністю відповідає нормам та регулярно обслуговується. Частіше за все замовляються бюджетні авто. Достатньо нові та надійні, з чистими салонами.

Також можна обрати VIP-автомобілі преміального сегменту, що виглядають відповідним чином та мають потужні характеристики. Подібний варіант найчастіше обирають для урочистостей та бізнес-зустрічей.

Широкий вибір послуг

Окрім стандартного перевезення, є додатковий перелік корисних послуг. Наприклад — кур’єрська доставка, або тверезий водій для компанії. Для важливих подій, можна зробити замовлення попередньо.

Також здійснюється буксирування та технічна допомога в дорозі. Можна перевезти малогабаритні вантажі, або домашніх улюбленців.

Актуальні тарифи

Фото: Paul Hanaoka

Таксі 808 має максимально вигідний тариф, якщо порівнювати з конкурентними службами. Подача машини класу «Економ» та поїздка в межах одного кілометру, коштує 35 гривень. Кожен наступний кілометр містом — 5,5 грн додатково. За межами Києва — 7,5 грн.

При замовленні автомобілів «Універсал», або «Преміум клас», до 1 км — ₴50. Далі — 7 (7,5) та 8 грн/км відповідно. За мікроавтобус — ₴90 + 8 (8,5).

Незалежно від класу, додатково сплачується ₴20 за кур’єрські послуги, ₴15 за речі в салоні, ₴5 за маленьку або ₴10 за велику тварину. Погодинно — ₴100 в межах 12 кілометрів.

Вартість розраховується перед поїздкою

Фото: Eugene Chystiakov

Важливо, що остаточна сума не стане неприємним сюрпризом для клієнта. Дізнатись точну вартість поїздки можна заздалегідь, ще до виклику машини. Вона автоматично розраховується в мобільному застосунку, під час дзвінку оператору, або через СМС.

Пасажир має можливість підготувати потрібну суму, та може не хвилюватись щодо її збільшення, оскільки служба гарантує відповідність до попередніх домовленостей.

Як замовити таксі в Києві

Фото: Daria Nepriakhina

Зробити виклик можна за коротким номером 808 з мобільного, або за телефоном Lifecell +380738081111. Також є спеціальна форма на сайті.

Постійні клієнти користуються зручним додатком, в якому можна самостійно розрахувати вартість, подивитись на маршрут та налаштувати додаткові умови.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору