Чоловічі обручки на замовлення: ТОП-5 унікальних варіантів

Перед весіллям, потрібно подбати не лише про гарний образ молодят, але й про обручки, які є символом міцного шлюбу. Орієнтуючись на каталог бренду SkyGold, представляємо кращі чоловічі обручки на замовлення з ТОП-5 різних категорій.

Каблучки з камінням

Вбудоване дорогоцінне каміння — це класичне рішення і один з найкращих варіантів на всі часи. Зазвичай, в якості основного матеріалу виступає золото, а на поверхню додаються діаманти або фіаніт.

Всупереч розповсюдженій думці про жіночість прикрас із камінням, завдяки продуманому дизайну, представлені в асортименті моделі дуже личать чоловікам.

Каблучки з візерунком

Коли хочеться чогось простішого, але не зовсім звичного, краще обрати варіант з візерунком. Це, наприклад, прикраси з матово-глянсовою поверхнею, з листям, з орнаментом, з геометричним, дрібним, символічним або іншим малюнком.

Найпопулярніший формат — вирізана, рельєфна структура малюнку. Також можна придивитись до поверхонь з кольоровою емаллю.

Структурні каблучки

Найпомітніші та найбільш незвичні моделі, мають унікальну структуру. Це може бути ланцюг, неповне кільце з відкритою ділянкою, наскрізь вирізаний малюнок, або навіть більш складний дизайн, який точно приверне увагу за рахунок багатьох елементів.

Каблучки зі складним зображенням

В якості окремої категорії, можна представити формат з об’ємними та детальними зображеннями. На відміну від простіших візерунків і орнаментів, вони мають особливий вигляд, можуть містити малюнок із хижаками. Додатковою особливістю цього рішення є те, що колір головних деталей зображення відрізняється від поверхні.

Брендовані чоловічі обручки на замовлення

Інший спосіб виділитись — обрати варіант у стилі відомого бренду. Наприклад — BVLGARI, Versace, або Tiffany. Деякі з подібних моделей мають витончений, але, в той же час помітний вигляд, доповнений написом із назвою.

Замовлення на SkyGold

Окрім згаданих у матеріалі видів чоловічих обручок, на сайті українського ювелірного бренду SkyGold представлені ексклюзивні та парні обручки, а також чисельні жіночі прикраси, включно з підвісками, ланцюжками та сережками.

Джерело фото на сторінці: SkyGold

Перевагами компанії є творчий підхід майстрів до виготовлення прикрас, відповідальність, використання високоякісних і справжніх матеріалів, включно з дорогоцінними та напівдорогоцінними металами й камінням.

Авторську золоту продукцію від «Скай Голд» регулярно обирають клієнти не лише в Києві та в Україні, але й в багатьох європейських і американських країнах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору