Проїхав на автобусі — поділись враженням: у «Київ Цифровий» додали відгуки

У додатку «Київ Цифровий» з’явилось цікаве оновлення. Відтепер про проїздки в громадському транспорті можна залишати відгуки. Про це повідомили на офіційній сторінці міського застосунку.

Наголошується, що тепер у пасажирів є можливість оцінити транспорт, а також написати відгук про кожну конкретну поїздку. Зробити це можна в записах про оплату проїзду.

Для цього потрібно оновити додаток до нової версії, а після оплати зайти в стрічку транспортної картки, або на головний екран, якщо мова про одноразовий QR-квиток.

Фото: Київ Цифровий

Відгуки доступні для всього столичного комунального транспорту. Із застосунку «Київ Цифровий», їх буде спрямовано до комунальних сервісів, що відповідальні за конкретний вид транспорту.

Наприклад, відгуки про поїздки в тролейбусах, трамваях і автобусах, направлятимуть до «Київпастрансу». Про міську електричку — до «Укрзалізниці», а про столичне метро — до «Київського метрополітену».

Кожен відгук поділяється на три частини. По-перше — це оцінка від 1 до 5 зірочок. По-друге — вказання конкретних чинників, які впливали на цю оцінку, а по-трете — власний текст, в якому можна поділитися враженням. Разом з цим, доступна можливість додавати фото.

Варто додати, що кияни часто діляться враженням від поїздок у популярних міських та районних групах на Facebook. Тож, сервіс, скоріше за все, може отримати велику популярність і гарно вплинути на роботу київського транспорту.

Окрім цього, в «Києві Цифровому» з’явились станції міської електрички. До цього вже можна було відслідкувати час прибуття автобусів, тролейбусів, і не тільки.

Нагадаємо, що житлові будинки в столиці вже активно підключають до опалення. Не пропустить новини та цікаві матеріали, а також діліться думкою про нововведення в коментарях на Facebook-сторінці Kashtan Media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору