Новини

Скляний міст Кличка виявився дуже міцним, – ФОТО, ВІДЕО

Зранку 10 жовтня, під час масованих обстрілів Києва з боку росіян, одна з ракет потрапила по пішохідно-велосипедному скляному мосту, який будував та відкривав мер столиці Віталій Кличко. На відміну від Кримського мосту — цей витримав.

Міст був відкритий 2019 року. Він з’єднує Володимирську гірку та Арку дружби народів. Цей міст є однією з найулюбленіших локацій для прогулянок у киян та туристів. Тут зазвичай багато людей, в тому числі з дітьми.

Багато хто тут фотографується, бо з мосту відкривається чудовий краєвид на Поділ та Оболонь. Цей міст є саме пішохідним, та використовується виключно для прогулянок.

Скляним міст називають через те, що на ньому є ділянки з міцним склом, через які можна подивитись на дорогу. По них можна ходити. Також бортики мосту зроблені з прозорого скла.

10 жовтня, разом з багатьма іншими цивільними об’єктами, росіяни прицільно вдарили по пішохідному мосту крилатою ракетою. Цей момент навіть потрапив на камери відеоспостереження.

Однак, на відміну від побудованого росіянами кримського мосту, який днями розвалився після вибуху, скляний міст Кличка виявився дуже міцним.

Можна побачити, що цілою залишилась не тільки конструкція, але навіть більшість скляних елементів, які не розбились від ракети. Невеликі пошкодження є, і їх будуть усувати. Але якість сучасного українського мосту показала себе з кращого боку.

Віталій Кличко вже побував на місці події та оприлюднив відео того, як виглядає міст після обстрілу. Там можна побачити, що основний удар прийшовся поруч з мостом.

Нагадаємо, що росіяни вчора запустили більше 80 ракет по всієї Україні. В тому числі обстріляли центр Києва. Читайте більше новин на Facebook-сторінці kashtan.media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *