Корпоративні подарунки для співробітників і бізнес-партнерів

Корпоративні подарунки — це ефективний метод просування компанії, а також можливість кращої взаємодії з клієнтами та співробітниками. Майстерня подарунків пропонує вигідні умови та широкі можливості для замовлення корпоративних подарунків.

Переваги корпоративної продукції

Фото: Kelly Sikkema

Замовлення унікальних подарункових наборів може стати способом привітання співробітників, вплинути на ставлення з боку клієнтів і допомогти в рекламуванні свого бренду.

Особливо актуальним є замовлення подарунків на свята. Презенти для колективу дозволяють приємно здивувати працівників і підвищити їх мотивацію. А увага до бізнес-партнерів стане гарним кроком для подальшої співпраці.

Оптове замовлення є найвигіднішим у питанні планування корпоративних свят, акцій та заходів, оскільки передбачає купівлю товарів за спеціальними цінами.

Що можна обрати в якості корпоративних подарунків

Фото: Kira Auf Der Heide

Обмежень у виборі конкретного формату немає. Це можуть бути будь-які корисні речі. Головною умовою є врахування універсальності. Щоб подарунок був корисним для кожного, хто його отримає.

В залежності від приводу, фокусування може змінюватись на жінок, чоловіків, дітей, представників конкретних професій, і не тільки. Важливо орієнтуватись саме на групу. Ось найчастіший вибір з різних категорій:

 • гастрономічні набори та напої;
 • святкові набори солодощів з тематичним оформленням;
 • універсальні коробки цукерок;
 • елементи одягу, шарфи, ремені;
 • парасольки, ліхтарі та інші аксесуари;
 • доглядова або декоративна косметика;
 • рушники, посуд і предмети для дому;
 • павербанки та інша електроніка;
 • дитячі м’які іграшки та набори;
 • канцтовари, блокноти, ручки.

Це не всі, але доволі популярні варіанти, серед яких обов’язково знайдуться актуальні рішення на кожен випадок.

Корпоративні подарунки з фірмовою символікою

Фото: Diana Polekhina

Ефективним маркетинговим ходом є маркування подібних презентів логотипом або назвою компанії. Це і нанесення відповідної символіки безпосередньо на предмети, і виготовлення елементів пакування у вигляді коробок та пакетиків.

Відповідний підхід надає низку переваг у маркетингової та репутаційної стратегії. Зокрема:

 1. Впізнаваність бренду. Символіка на продукції, якою користуються люди — це додаткова реклама.
 2. Лояльність клієнтів. Навіть дрібничка, вручена потенційним або існуючим партнерам, може підняти настрій та викликати гарні асоціації з фірмою.
 3. Серйозне ставлення. Це психологічний ефект, який підіймає репутацію компанії, яка має продукцію з власним іменем.

Бренд, що замовляє нанесення логотипів на пакети, щоденники або на інші речі, має більш професійний вигляд.

Майстерня подарунків у місті Київ

Фото: Juliana Malta

Широкий асортимент корпоративної продукції можна замовити на оптових умовах на сайті майстерні подарунків. Для цього достатньо залишити заявку онлайн, або напряму зв’язатись з менеджерами.

Товари можна обрати самостійно, або додатково звернутись за консультуванням професіоналів, які допоможуть знайти оптимальне, доступне та корисне рішення.

Завдяки великому каталогу, можливості персоналізації, врахування сезону та інших умов, можна розраховувати на дійсно гарні варіанти. Додатково пропонується швидке формування, а також доставка по Україні, самовивіз у Києві та вибір оплати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору