408 маршрутка в Києві: Новобіличі – Південна Борщагівка

408 маршрутка в Києві курсує Святошинським районом і з’єднує низку житлових масивів, включно з Біличами і Борщагівкою. Kashtan Media створили більш детальний опис її маршруту й підготували іншу корисну для пасажирів інформацію.

Схема маршруту

Карта: Комунальна служба перевезень

Перша кінцева зупинка — вул. Володимира Наумовича. Вона розташована в Новобіличах, неподалік від місцевого пляжу та лісопарку, на вулиці Обухівська. Звідти №408 вирушає на вулицю Академіка Булаховського, з якої повертає на Підлісну, а потім — праворуч на Генерала Наумова.

Далі виїжджає на Кільцеву дорогу і рушає на південь проспектом Академіка Палладіна. На шляху зустрічається станція метро «Академмістечко», житлові масиви Академмістечко і Біличі, вул. Ірпінська.

Проїжджає під Берестейським проспектом (Житомирським шляхопроводом) і не повертаючи продовжує їхати Кільцевою дорогою, якою проходить більша частина маршруту.

Зупинки є на Верховинної, на Янтарної, а також на Шпалерному ринку (Жмеринська), на «Електронмаші» та перед поворотом на Леся Курбаса. Через просп. Курбаса одразу повертає на Кольцова і прямує бульваром у бік Михайлівської Борщагівки.

Далі по вулиці Симиренка продовжує шлях углиб Південної Борщагівки, повз Жолудєва, Григоровича-Барського, Булгакова. Проїхавши повністю Симиренка, повертає на вулицю Дев’ятого травня, їде Відрадним проспектом і повертає на Пост-Волинську. На кільцевому розвороті, неподалік від станції Київ-Волинський розташована друга кінцева. Загальна відстань шляху — більше 15 кілометрів.

У зворотній бік їде майже тим самим маршрутом, але, на Кільцеву замість Курбаса виїжджає через Литвиненко-Вольгемут і Зодчих, а в районі Новобіличів, спочатку повертає на Булаховського, і лише потім, через Лісорубну — на Наумова.

408 маршрутка в Києві: розклад руху

За наявною інформацією, вказаною в Google Maps, ранкові рейси з обох боків починають курсувати з 6:00, а вечірні виїжджають о 22:02. Далі інтервал руху приблизно становить 27-30 хвилин. Повністю свій маршрут №408 проїжджає в середньому за 50 хв. Курсує щодня.

Але, варто зауважити, що у випадку з маршрутними таксі, чіткий графік роботи може не діяти, через відсутність моніторингу бортів, як у випадку з автобусами. Тож, рейси іноді ходять набагато частіше (15-20 хвилин), а іноді можуть затримуватись.

Оплата проїзду

408 маршрутка в Києві — не муніципальний, а приватний пасажирський транспорт. Оплата в ньому здійснюється виключно готівкою, а вартість становить 15 гривень з людини.

Kashtan Media минулого разу публікували відповідний матеріал про 401 маршрутку в Києві, схема руху якої частково співпадає з №408. Також вас може зацікавити інформація про автобус 56 і автобус 57.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору