Новини

Маразм зашкалює: ТОП-5 найбільш крінжових росіян, – ВІДЕО

На росії багато чого немає, але неадекватних персонажів там вдосталь. Це і знамениті «загони путіна», і численні ведучі пропагандистських шоу, і просто звичайні мешканці. Автори kashtan.media вирішили зробити добірку з ТОП-5 найбільш крінжових росіян останнього часу.

Важливо! В представлених відео присутні матеріали російської пропаганди, які використовуються в цілях їх висміювання. Будьте уважні: передивляючись це, можна отримати культурний шок.

«Бєйте по центрам…» від оперного співака

Цей «твір» є саморобним римейком на радянсько-польську революційну пісню «Варшавянка», що починається зі слів «Вихри враждебные веют над нами». Однак, автор відео змінив їх на «американські бомби», а головною фразою пісні стало «Бейте по центрам принятия решений».

Фото: сайт “ваш репетитор”

Найцікавіше, що це не просто якійсь мужик, а відомий на росії оперний співак, художній керівник, директор та соліст театру «російська опера» в москві сергій москальков. На сайті з пошуку репетиторів сказано, що він бере 5,000 рублів за годину вокальних зайнять. А те, що відбувається на відео, вочевидь, зовсім не жарт.

Говоряча голова конашенков

Про цього персонажа стало широко відомо після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Він регулярно виступає з офіційними брифінгами російського міністерства оборони.

З вуст російського генерала конашенкова неодноразово звучала повна маячня. Наприклад, він кілька місяців стверджував, що у росіян немає втрат, коли вони вже рахувались в десятках тисячах загиблих. Також він успішно розповідав про знищення такої кількості українських танків, якої взагалі не було на озброєнні ще до початку війни.

Одними з найяскравіших його виступів стали повідомлення про «шаг доброї волі» та про «перегрупування», коли росіяни відступали після поразок. Але, щоб він не говорив, навіть сам його вигляд та стиль оповідання робить конашенкова одним з найбільш крінжових персонажів.

іван «гойда» охлобистін

Російський актор та поп іван охлобистін вже давно відрізняється своєю неадекватністю. Те, що в нього «не всі вдома» помітно навіть за ролями та манерою грати. Але зараз він вирішив піти навіть далі.

Під час шабашу на червоній площі щодо святкування окупації українських територій, він назвав цю війну «священною» для росіян, та почав істерично кричати зі сцени слово «гойда», закликаючи таким чином до неї. Пропагандистам навіть довелось накладати оплескі до його виступу.

Більше до того, цей путініст ще з давних часів має відверті симпатії до гітлера. В мережі є фото, на якому він зігує, а в одному з епізодів свого серіалу він грав в образі фюрера.

Губернатор, у якого бронь

Акторської майстерності цього персонажа позаздрить будь-яка кінозірка. Це губернатор хабаровського краю михаїл дегтярьов. Його в свій час призначили на цю посаду не дивлячись на протести мешканців.

Зараз він активно підтримує війну, а в одному з інтерв’ю сказав, що вдячний солдатам, і сам би з задоволенням поїхав, але не може, бо в нього бронь через губернаторство. Він командир територіальної оборони, як всі очільники областей.

Все б нічого, але виглядає цей фрагмент інтерв’ю просто неповторно. Це рішуче «я би сам пішов» гідно «Оскару».

Колаборант стремоусов

А це не зовсім росіянин, а колаборант кирило стремоусов, який перейшов на бік окупантів, і зараз є одним з очільників окупаційної «адміністрації» міста Херсон.

Фото: Суспільне

Він в цілому доволі дивний персонаж, який вже неодноразово «видавав» щось цікаве. Наприклад, про тактичний прийом. Але найбільш трешовою стало це відео з віршами про те, що все навколо в світі є росією. Просто подивиться.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про заклик не збивати дрони самостійно. Більше цікавих матеріалів читайте на Facebook-сторінці. А якщо вам подобаються подібні статті — підтримайте kashtan.media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *