Фейк Віталія Кличка

Фейк Віталія Кличка: ворожі шахраї підробили київського мера

Ворог вдається не тільки до військових, але й до інформаційних атак проти України. На фейсбук-сторінці мера Києва з’явилась інформація про те, що шахраї через діпфейк зробили фейк Віталія Кличка, за допомогою якого поспілкувались з очільниками двох європейських міст.

Кличко наголосив, що цей крок зроблений для дезінформації та дискредитації. Так вони намагаються розсварити європейських партнерів з українськими політиками, та змусити не допомагати Україні.

Нібито від імені мера Києва, 24 червня, очільникам кількох європейських столиць надіслали запрошення до спілкування у програмі ZOOM. Листи надіслані з фальшивої адреси. Мери Мадрида та Берліна встигли відповісти та погодились на розмову. Зловмисник, який зробив фейк Віталія Кличка через DeepFake, зміг поговорити з ними.

Справжній Віталій Кличко. Фото: КМДА

Справжній Кличко впевнений, що з цією “діяльністю” повинні розібратись правоохоронці, навіть якщо для цього буде потрібно залучити іноземних фахівців. Також мер Києва вважає, що цю тему, російську дезінформацію, потрібно обговорити на саміті НАТО у Мадриді.

Нагадаємо, що у Києві збираються перейменувати майже 300 вулиць. Більше корисних новин від kashtan.media читайте на нашому телеграм-каналі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору