Вчіть нові назви: Київ готується до масштабного перейменування вулиць

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що голосування щодо перейменування вулиць Києва завершилось. Участь в ньому прийняли 6,5 мільйонів людей, які обрали нові назви проспектам, бульварам, площам, провулкам та вулицям, назви яких було вирішено змінити.

Поворозник наголосив, що в цілому планується перейменувати 296 столичних об’єктів. За результатами цього голосування, експертна комісія Київської міської ради буде розглядати можливість ствердити ці назви, а вже після цього, депутати приймуть рішення щодо перейменування вулиць.

Ознайомитись з повним списком результатів голосування можна за посиланням. Зокрема, планується перейменувати вулицю Лермонтова на Вітовецького, провулок Чехова — на Атаманський, Астраханський — на Ярополка Першого.

Мінський проспект у Києві. Фото: Вікіпедія

Біломорську хочуть перейменувати на вул. Катерини Гандзюк, а Бударіна — на вул. Українського відродження. Також у столиці з’явиться Литовський проспект замість Мінського, та вулиця Литовська замість Червонозаводської.

Вул. Теодора Драйзера вирішили змінити на вул. Ернеста Хемінгуея. Володі Дубініна — на Рея Бредбері. Василя Жуковського — на Данте Аліг’єрі. Петра Запорожця — просто на Запорожців. Бульвар Ромена Ролана стане бульваром Жуля Верна.

Нагадаємо, що минулого разу ми розповідали про історію станції метро “Житомирська” у Києві. Більше матеріалів на нашому Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору