Новини

Скандал навколо кінотеатру «Київ»: 22 мільйони збитків та суд над посадовцями

Двох посадовців Департаменту комунальної власності столиці та директора комунального підприємства «Київкінофільм» судитимуть за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Кінотеатр «Київ», фактично, орендувався безкоштовно. Про це повідомляє Київська міська прокуратура на офіційному сайті.

Фото: Київська прокуратура

Шевченківською окружною прокуратурою вже направлена до суду підозра з обвинувальним актом за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Це стосується директора «Київкінофільму», директора згаданого Департаменту, а також його заступника.

Повідомляється, що у 2019 році, посадовці уклали договір оренди кінотеатру «Київ» з приватним товариством. Кілька місяців орендні виплати здійснювались, однак після листопада 2019 року, орендарі направили прохання перевірити стан будівлі.

Фото: Марина Ши

Комісія від Департаменту, наступного дня після звернення утвердила, що приміщення кінотеатру використовувати неможливо, тому був складений Акт, що зупинив виконання зобов’язань сторонами. Сплати за оренду припинились.

Кінотеатр "Київ"
Фото: Kostyantyn Dyakiv

Розслідування встановило, що такий акт не передбачений законодавством, а подібні питання повинні вирішуватись через суд. При цьому будівельно-технічна експертиза показала, що кінотеатр «Київ» придатний для використання за цільовим призначенням. Хоча цей кінотеатр на вулиці Велика Васильківська, у самому центрі столиці, вже кілька років не здійснює кінопоказів.

Кінотеатр "Київ"
Фото: Игорь Федоров

У прокуратурі зазначають, що недоотримані орендні платежі призвели до матеріальної шкоди більш ніж на 22 мільйони гривень. Справа буде розглянута у суді.

Нагадаємо, що раніше у Києві відновили роботу 6 інших комунальних кінотеатрів. Також ми розповідали, що у Київській дитячій залізниці відкривається 69-й сезон, і вже цими вихідними пасажири можуть проїхатись Сирецьким парком. Більше цікавих новин читайте на Фейсбук-сторінці Kashtan Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *