Київська дитяча залізниця

Дитяча залізниця у Києві відновлює роботу з 4 червня

Микола Поворозник, виступаючи в ефірі телеканалу «Київ» розповів, що вже цими вихідними, з 4 червня, Київська дитяча залізниця відновить свою роботу. Перший заступник голови КМДА оголосив, що це буде 69-й сезон руху поїздів.

Фото: Marjan Blan

Дитяча залізниця знаходиться у Сирецькому парку. Точна адреса — вулиця Парково-Сирецька, 2. Окрім руху вузькоколійної техніки, там можна сходити у Музей історії залізниці, а також відвідати виставку поїздів.

Влітку залізниця працюватиме з четверга по неділі, а потім перейде до роботи тільки вихідними. Вже представлений графік руху. Наголошується, що посадка-висадка здійснюється лише на станції «Київ-Пасажирський дитячий», яка є копією Центрального вокзалу.

Фото: Marjan Blan

Повністю проїхати вузькоколійною лінією можна приблизно за 30 хвилин. Пасажирів зустрічають невеликі, але справжні поїзди. Важливо, що персонал залізниці складається з дітей, які практикуються для можливої справжньої роботи в цієї сфері. Графік відправлень виглядає так:

Джерело: Київська дитяча залізниця

Нагадаємо, що у Києві збираються підвищити вартість проїзду муніципальним транспортом. Читайте також про навушники AirPods Max 2022, та підписуйтесь на наш Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору