Через відключення світла: ліхтарі в Києві працюють вдень

Деякі ліхтарі в Києві світять вдень, що особливо дивує мешканців, враховуючи стабілізаційні відключення, через які в будинках і квартирах тривалий час немає світла. Але, саме з відключеннями і пов’язаний збій у роботі міського освітлення.

«Київміськсвітло» повідомляє, що в системах управління освітленням можливі збої. Це стало наслідком регулярних відключень електропостачання, які здійснюються за відповідним розпорядженням «Укренерго».

Під час звичайної роботи, налаштування обладнання і синхронізація даних з основним сервером виконується фахівцями комунального підприємства в дистанційному режимі. Однак, якщо це неможливо зробити дистанційно, з метою усунення збою, на місце направляється аварійно-ремонтна бригада.

Це займає відповідний час, через що вимкнення освітлення на вулицях не завжди виконується одразу. Тобто, можуть не працювати механізми централізованого керування системою, що призводить до необхідності налаштовувати ліхтарі вручну.

У свою чергу, фахівці виконують необхідні дії задля усунення подібних збоїв. Якщо ви помічаєте, що окремі ліхтарі в Києві працюють у денний час, повідомляйте про це комунальним службам за наступними телефонами:

  • стаціонарний: 044-293-3620;
  • мобільний: 095-420-2410.

Нагадаємо, що через російські обстріли в енергосистемі виник певний дефіцит електроенергії, через який електропостачання для більшості абонентів суттєво обмежується. Зокрема, в столиці майже щодня вимикають світло по декілька годин на добу. Працюють відповідні графіки відключень.

Раніше ми публікували добірку про ТОП-5 речей, які врятують ситуацію коли немає світла.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору