У Києві з 15 по 17 червня обмежать рух на одному з мостів і на площі

Комунальна корпорація “Київавтодор” попереджає мешканців столиці про обмеження, пов’язані з ремонтними роботами на Севастопольській площі, а також на мосту через річку Десенку.

Проїзд на мосту буде обмежуватися кожну нічь з 15 по 17 червня. Враховуючи час дії обмежень, з 22:00 до 7:00, це не має заважати водіям. Більше того, мова не про повне перекриття, а про роботи на другій та третій лініях у напрямку Троєщини.

Фото: Київавтодор

Роботи на мосту пов’язані з ремонтом деформаційного шва. Вище прикріплено зображення схеми. Мова про проспект Романа Шухевича, неподалік від Труханова острова.

Окрім мосту, “Київавтодор” повідомляє про тимчасове обмеження проїзду по Севастопольській площі, яке буде діяти 16 червня, з 10:00 до 17:00. Роботи комунальників направлені на утримання проїжджої частини.

Фото: Київавтодор

Судячи з представленої схеми, обмеження торкнуться північної ділянки, що з’єднує Чоколівський бульвар, проспект Валерія Лобановського і проспект Повітряних сил.

Прес-служба комунальної корпорації просить водіїв із розумінням поставитись до обмежень і заздалегідь обирати маршрут, враховуючи можливі зміни на відповідних ділянках доріг, які можуть вплинути на трафік.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про маршрутку №401, яка курсує зокрема через Севастопольську площу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору