Як захиститися від комарів: ТОП-7 ефективних способів

Коли на вулиці стає прохолодніше, активність різноманітних комах помітно зростає, бо вони намагаються потрапити в будинки й квартири. Журналісти Kashtan Media знайшли, як захиститися від комарів і підготували добірку з ТОП-7 способів.

Москітні сітки на вікна

Фото: AM Okna

Одним з найбільш ефективних способів захисту від будь-яких комах, є встановлення москітних сіток. Абсолютна більшість комарів потрапляють до кімнат саме через вікна. Якщо створити для них надійний бар’єр — про набридливих гостей з вулиці можна забути.

Каштани на підвіконня

Фото: Roberto Patti

Відомо, що каштани мають різкий запах, який відчувають лише комахи. Для людини він непомітний, а комарів, тарганів і мошок добряче відлякує. Щоб побачити ефект, достатньо покласти декілька каштанів на підвіконня.

Липкі стрічки

Фото: Kashtan Media

Якщо в приміщенні вже багато комах, можна скористатись липкими стрічками, щоб їх спіймати. Це працює проти мух, комарів, а особливо — проти дрібних мошок. А коштує всього декілька гривень. Окрім стрічок, також можна розмістити подібні засоби іншої форми.

Світлодіодні лампи з пастками

Фото: Food & Wine

Якщо для мошок достатньо стрічки, великі та важки мухи чи москіти можуть спокійно переміщуватись навіть липкою поверхнею. Проти них краще працюють спеціальні лами електричні лампи.

Подібні використовують в основному на вулиці, у дворах приватних будинків, а також в магазинах. Це лампи синього або фіолетового кольору, що струмом знищують комах.

Інсектицидні засоби

Фото: Safer Brand

Можна використати спеціальні аерозолі з інсектицидами. Вони призначені проти будь-яких комах і продаються у вигляді спрею. Але, варто враховувати, що це хімічні засоби. Краще утриматись від користування ними в приміщенні.

Запашні трави

Фото: Ze Maria

Набагато кращими засобами є запашні трави. Вони працюють не гірше, при цьому точно не отруять людину чи домашніх тварин. Серед трав, що допомагають від комарів — м’ята, базилік, лаванда, розмарин, меліса, чорнобривці, герань, лимон, і не тільки.

Як захиститися від комарів: ефірні олії

Фото: Chelsea Shapouri

Гарний спосіб впоратись з набридливими комахами, використовуючи силу трав, але не розкидаючи при цьому листя квартирою — ефірні олії. Їх створюють на основі рослин, при цьому вони мають концентрований запах та відповідний ефект. Достатньо накапати в деяких місцях.

Нагадаємо, що раніше Kashtan Media розповідали, що таке поштовий індекс і як можна його дізнатись. У рубриці «Допомагатор» публікується багато цікавих статей та інструкцій. Читайте нас на Facebook, щоб бачити нові.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору