Проєктори невеликих розмірів — це універсальні мультимедійні пристрої, які можуть стати в нагоді на робочих конференціях, на відпочинку, і навіть виступити альтернативою телевізору.
На сайті https://allo.ua/ua/proektory/tip_proektory-karmannij/ представлені кишенькові кінотеатри з різноманітними характеристиками. А ми створили добірку з ТОП-10 основних переваг цих систем.
Компактні габарити
Головною фішкою цієї категорії є компактність. Більшість пристроїв не перевищує 135 мм у ширину, не враховуючи найпотужніші серії. А деякі системи навіть з підтримкою 3D вміщаються в кубічний корпус по 8 см.
Можливість транспортування
Враховуючи розміри, подібні гаджети можна легко покласти до сумки або перенести в руках. Це дозволяє за потреби швидко прибирати пристрій, ставити на бажане місце в будь-якій кімнаті, брати з собою в сад або на відпочинок, а також користуватись для демонстрації презентацій на роботі.
Живлення від повербанків
Одна з ключових переваг — можливість живлення від акумулятору Power Bank замість мережі. Це корисно як для польових умов на природі, так і на випадок тимчасового відключення електропостачання.
Якість зображення
Навіть бюджетні варіанти підтримують роздільну здатність до 1920×1080. Картинка виглядає доволі якісно та забезпечує комфортні умови перегляду. Особливо на більш дорогих моделях, де доступний перегляд фільмів у 4K.
Вибір зручної діагоналі
Якщо телевізори мають фіксовані параметри діагоналі, проєктори можна налаштувати в залежності від площі приміщення та доступного екрану. Недорогі варіанти можуть виводити зображення до 60 та до 100 дюймів, а більш просунуті — до 300 дюймів, що значно більше, ніж у середніх телевізорах. Це справжній домашній кінотеатр.
Просте налаштування
Професійні моделі зазвичай потребують прискіпливого калібрування та відповідних налаштувань, тоді як міні-моделі відрізняються значно простішою експлуатацію. Їх достатньо увімкнути, а підключення та будь-які зміни виконуються в декілька кліків й натискань.
Міні-проєктори та їх сумісність
Сучасні серії підтримують бездротову синхронізацію зі смартфонами, а також можуть підключатись до ноутбуків, зовнішніх колонок, навушників, DVD, ігрових консолей, носіїв інформації, і не тільки.
Підтримка багатьох інтерфейсів
У різних комплектаціях можна зустріти наявність багатьох роз’ємів та бездротових інтерфейсів. Зокрема, частіше за все зустрічаються наступні:
- USB різних версій;
- Bluetooth;
- AUX (для звуку);
- Wi-Fi;
- HDMI.
Наявність динаміків
Процес перегляду зазвичай не потребує наявності додаткових колонок, оскільки всередині корпусу передбачені вбудовані динаміки. Гучності та якості звуку достатньо, щоб дивитись відео в приміщенні, а в деяких випадках — і на вулиці.
Довговічність
Виробники зазвичай передбачають 12-місячну гарантію на пристрої. Головний компонент у проєкторах — лампа, яка має запас у 30,000 годин роботи. Цього достатньо на декілька років навіть за умов активного користування.
Доступна вартість
Всі вищеозначені переваги супроводжуються доволі низькими та вигідними цінами. Багато бюджетних моделей пропонується за суму до 3000 гривень. Значно якіснішу техніку можна придбати до 12 тисяч, зі значно кращими параметрами ніж телевізори за таку ж вартість.
Є й дорожчі моделі, але вони відрізняються характеристиками та якістю професійного рівня, особливо вишуканим дизайном, просунутими технологіями, включно з HDR та іншими можливостями, що перетворюють будь-яку кімнату чи двір з полотном на кінозал.