“Деды воевали”: російські окупанти знищили на Київщині меморіал загиблим у Другій світовій

В одному з сіл у Київській області, російські окупанти знищили пам’ятний знак, присвячений загиблим у Другій світовій війні воїнам. Відповідні фото показали журналісти “Радіо Свобода”, які побували на місці.

Село Кухарі. Фото: Радіо Свобода

Повідомляється, що село Кухарі на Київщині було звільнено в середині березня. Однак російські окупанти продовжили його обстрілювати. Було знищено багато цивільної інфраструктури. Зокрема житлові будинки. Також російські снаряди пошкодили школу.

Школа у с. Кухарі. Фото: Радіо Свобода

Окремо варто виділити меморіал, присвячений загиблим воїнам під час Другої світової. Це пам’ятний кам’яний знак з прізвищами, який також був суттєво пошкоджений. Майже знищений. Постраждав також пам’ятник Герою Радянського союзу.

Меморіал у селі Кухарі. Фото: Радіо Свобода

Російська пропаганда вже багато років використовує тему Другої світової, говорячи про нібито пам’ять та повагу до подвигу до того подвигу. Однак, своїми діями російські агресори показали своє справжнє відношення до пам’яті про героїв тих часів.

Раніше стало відомо, що у Харкові від російських обстрілів загинув 96-річний колишній в’язень кількох німецьких концтаборів, який пережив жахіття той війни, але не пережив сучасну російську навалу.

Бабин Яр. Джерело: ukr.net

Ще один яскравий випадок, коли росія показала своє ставлення до пам’яті про ті часи — це ракетний удар по Бабиному Яру в Києві, нанесений першого березня. “Деды воевали”, кажете?

Нагадаємо, що станом на 31 березня російські втрати складають приблизно 17500 осіб та багато техніки. Підпишиться на наш Facebook і Telegram, на яких оперативно публікуються новини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору