Якщо не готові — їдьте з України: Арестович прогнозує війну до 2035 року

Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович, в онлайн-інтерв’ю Марку Фейгіну розповів, що війна з росією — це ще надовго, і якщо хтось не готовий до цього — їм краще виїхати з України в інші місця.

Арестович сказав, що ця війна не закінчиться так швидко. Кілька воєнних зіткнень до 2031-2035 років, можливо навіть 5 — гарантовані. Це по зіткненню кожні 2-5 років, та крупні воєнні дії кожні 7-8 років. І вціліють в цих умовах тільки найбільш стійкі.

Той, хто до цього не готовий, той, хто зараз кричить «як же так, як ростити дітей» — вам потрібна якась інша країна.

Олексій Арестович

Радник сказав, що тут — новий Ізраїль, тільки масштабніше та страшніше. Він також наголосив, що сам не збирається вивозити звідси сім’ю, бо його нова реальність влаштовує. А тим, хто не готовий — порадив переселитись у теплу Іспанію, чи в інші країни, де спокійніше та можна жити інакше.

Їжджайте туди.

Олексій Арестович

Арестович підкреслив, що той стан та спосіб життя, в якому країна опинилась зараз — це і є Україна. Ось така вона, з такою вона судьбою, і треба визначитись.

Україна перетворюється на величезну Запорозьку січ, де ніколи не питали, на якої мові ти говориш. Тут питали, чи хочеш ти розділити цей спосіб життя. От так жити і вмирати за це, як ми. От тоді так, тоді заходь. Отже, Україна — це Запорозька січ. Всі ті самі стародавні архетипи повернулись, і вони працюють.

Олексій Арестович

Після 24 лютого мешканці прокинулись в інший реальності. Це інша країна, в якої потрібно бути готовими працювати та озброюватись, перебудовувати воєнну систему, щоб бути готовими до тривалого протистояння. Війна надовго, і треба визначитись, кому куди.

Порада Кличка — не повертайтесь у Київ

Віталій Кличко. Фото: КМДА

Про небезпеку та війну, яка продовжується, раніше також говорив мер Києва Віталій Кличко, який нещодавно закликав тих, хто поїхав з Києва — не повертатись. Зачекати з поверненням, допоки не стане безпечніше.

Багато людей, які на початку війни поїхали у західні регіони чи за кордон, зараз починають активно їхати у Київ. Але приймати таке рішення зарано.

Кличко додав, що росія може знову спробувати захопити Київ. Також зберігається небезпека обстрілів міста, тому людям, які виїхали, краще також залишитись в інших місцях, ніж намагатись приїхати до Києва знову. А про свою позицію мер сказав:

Ми з Києва нікуди не підем.

Віталій Кличко

Нагадаємо, що раніше ми детально розповідали про можливості додатку «Дія» під час війни. Заходьте на сторінку Kashtan Media у Facebook, де завжди можна обговорити ці та інші новини.  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору