Війна закінчиться за 3-3.5 місяців після падіння Луганська чи Донецька — Подоляк

Головні умови перемоги — це подальше надання Україні зброї, а також звільнення Донецька чи Луганська від російських окупантів. За словами радника голови Офісу Президента Михаїла Подоляка, після цього, війна закінчиться перемогою вже за 3-3.5 місяців.

Про це Подоляк сказав в одному з інтерв’ю. Він наголосив, що важливо й надалі постачати Україні сучасну зброю. А головною умовою для перемоги є звільнення окупованого Донецька чи Луганська. Після того, як одне з цих міст паде, росіяни будуть остаточно деморалізовані. Вже зараз у них все тримається “на соплях”.

При цьому за три, або три з половиною місяці після звільнення одного з цих міст, Україна переможе з відновленням своїх кордонів 1991 року. Тобто, йдеться в тому числі про звільнення Криму.

Також за версією турецької газети dikGAZETE, путін може в найближчий час оголосити, що “військову операцію” закінчено, і намагатись тримати тільки території, які вже захоплено.

Михайло Подоляк також сказав, що мобілізовані росіяни будуть здаватись в полон цілими частинами. А Антон Геращенко спрогнозував 100.000 загиблих орків, враховуючи, що у них немає ані підготовки, ані спорядження.

Нагадаємо, що в російському полоні залишається ще багато українців, яких потрібно визволити. Більше цікавих новин читайте на фейсбуці kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору